O firmie

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i kursów. Naszą przygodę zaczynaliśmy od prowadzenia szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprzedaży artykułów BHP i p.poż. Z czasem, widząc duże zainteresowanie naszą ofertą oraz potrzebą szkoleń z zakresu podwyższania kwalifikacji zawodowych, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kolejne kategorie kursów zawodowych.

Nasze kursy prowadzą wyspecjalizowani wykładowcy, którzy umiejętnie przekazują wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Zajęcia staramy się tak organizować, aby były w dogodnych terminach dla uczestników. Idąc na przeciw życzeniom osób pracujących ,chcących poszerzyć swoje kwalifikacje, zajęcia praktyczne mogą odbywać się w dogodnych dla nich terminach. W niektórych przypadkach kursów zapewniamy również przeprowadzenie niezbędnych badań lekarskich jak również odbycia wymaganych staży.

Prowadzimy szkolenia głównie na terenie województwa lubelskiego (głównie okolice Bełżyc, Opola Lubelskiego oraz Tomaszowa Lubelskiego).

Na dzień dzisiejszy prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu budownictwa (m.in. montaż rusztowań budowlano montażowych), obsługi maszyn do robót ziemnych oraz drogowych oraz oczywiście BHP. Aktualne prowadzone zapisy na kursy i szkolenia możecie zobaczyć na stronie głównej. Poniżej znajduje się wykaz organizowanych przez nas kursów i szkoleń z podziałem na grupy tematyczne:

Budownictwo

Obsługa maszyn do robót ziemnych i drogowych

  • Przecinarki do nawierzchni dróg – wszystkie typy
  • Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne – wszystkie typy
  • Narzędzia udarowe ręczne – wszystkie rodzaje zasilania

Obsługa maszyn przeładunkowych

Jeśli jesteście zainteresowani tego typu kursami i szkoleniami serdecznie zapraszamy.

zbadmin